Klauskite kainos

Pagal vyriausybės nutarimą darbuotojai, kurie dirba aukštyje t.y. naudoja keltuvus, montuoja pastolius ar vaikšto jais, privalo išklausyti atitinkamus kursus ir turėti tai įrodantį pažymėjimą. Įmonė Instant Norge AS, ruošianti kvalifikuotus darbuotojus ir turinti ne vienerių metų kursų mokymo patirtį, dabar siūlo galimybę laikyti kursus Internetu.

Instant Norge AS kursai, atitinkantys nustatytus Norvegijos vyriausybės standartus ir suteikiantys išsamią ir tikslią informaciją apie tai kaip reikia dirbti aukštyje su atitinkama įranga, tapo prieinami kiekvienam, kad ir kur bebūtumėte.

Tai išsamūs kursai, skirti apsisaugoti nuo kritimo dirbant aukštyje. Kursai supažindina su atitinkamais teisės aktais bei įstatymais. Taip pat šie kursai supažindina su darbui aukštyje skirtingomis saugos priemonėmis, jų naudojimu bei priežiūra. Išlaikę šiuos kursus jūs mokėsite ne tik naudotis saugos priemonėmis, tačiau ir įvertinti kritimo riziką bei ją sumažinti, sumažinti žalą, kuri gali įvykti kritimo atveju.

Kursas yra skirtas Norvegijos rinkai. Po kurso jums suteikiamas kurso baigimą įrodantis sertifikatas, galiojantis Norvegijoje. 

Šiuo metu kursai yra lietuvių, norvegų, anglų, estų ir lenkų kalbomis.

Registruokis dabar

Kaina: 990,- NOK

Aplankykite mus www.instantkurs.lt