MŪSŲ KOKYBĖ – JŪSŲ SAUGUMAS

INSTANT veiklą pradėjo 1973 metais.  Tuo metu kompanija vadinosi VECTURA aluminiumstillaser AS ir jos pagrindinė veikla buvo Instant pastolių, Upright platformų ir Hercules keltuvų pardavimas. Kompanija savo pavadinimą į INSTANT NORWAY AS pakeitė 1985 metais.

Šiandien Instant yra besiplečianti 9 įmonių grupė, savo veiklą vykdanti keturiose valstybėse: Norvegijoje (Instant Norge AS), Lietuvoje (Instant Lietuva UAB, Instant Baltic UAB ir Instant Business services UAB), Estijoje (Instant Eesti OÜ) bei Latvijoje (Instant Latvia SIA).

 

Viskas vienose rankose

Mūsų didelis pranašumas yra platus skirtingų produktų pasirinkimas: pastolių produktai ir INSTANT pastoliai, fasadiniai pastoliai, keltuvai, medžiagų keltuvai, kėlimo įranga, montažiniai keltuvai (dar žinomi kaip “Mėlynosios serijos produktai”), gipso plokščių keltuvai, kojiniai keltuvai, mobilios tvoros ir aptvėrimai. Mūsų puikus aptarnavimas, toks kaip: serviso ir remonto paslaugos, reguliarios keltuvų techninės priežiūros ir aptarnavimo paslauga bei atsarginių keltuvų dalių tiekimas, leidžia mums pasiūlyti pilną sprendimą bei taupyti klientų laiką. Kvalifikuotas ir profesionalus personalas suteiks jums pagalbą, atsakys į jums iškilusius klausimus telefonu,  mūsų biure ar bet kurioje jums patogioje vietoje.

Mes importuojame gerai žinomus prekės ženklus, tokius kaip: Instant UpRight, UpRight Powered Access (Tanfield Group), Isoli, Dingli, Sumner ir Europelift. UAB Instant Lietuva tiekia visai Instant įmonių grupei mūsų mobilias tvoras bei Mėlynosios serijos produktus (vežimėliai, talpyklos, kėlimo įranga).

Mes džiaugiamės mūsų skiriamu dideliu dėmesiu produktų kokybei ir gebėjimu klientams pasiūlyti tik kokybiškus produktus už tinkamą kainą. Dirbdami tiesiogiai su gamintojais, užtikriname greitą atsarginių dalių patiekimą bei geresnį klientų aptarnavimą.

 

Mūsų patirtis – mūsų stiprybė

Daugiau nei 40 metų Norvegijos rinkoje ir plati produktų pasiūla leidžia mums patenkinti skirtingus klientų poreikius. Mes didžiuojamės tarp savo patenkintų klientų turėdami lyderiaujančias Norvegijos nuomos kompanijas, valstybines institucijas bei daug smulkių įmonių. Mūsų klientai mus vertina už suteiktą asmeninį dėmesį, greitą pristatymą bei patikimumą.

Mūsų ilgametė patirtis šioje rinkoje leido išsirinkti geriausius tiekėjus ir pasiūlyti Jums aukščiausios kokybės, sertifikuotus produktus už priimtiną kainą.

 

Konsern_2012_imagelarge_imagelarge